Čiurnos įtvaras Fibulo Tape
Prekės kodas: 07073
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • esant čiurnos raiščių ar sausgyslių patempimui; • artrozei; • čiurnos sąnario nestabilumui; • degeneraciniams raiščių pakenkimams; • pooperaciniam gydymui; • kaip profilaktinė priemonė.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Anatomiškai išformuotas įtvaras su papildomomis stabilizavimo juostomis fiksuojančiomis čiurnos sąnarį aštuoniukės principu, imobilizuoja čiurną taip tvirtai, lyg ji būtų suteipuota. Taip pat šio įtvaro sudėtyje ties lateraline kulkšnimi yra integruota neelastinė juostelė, kuri suteikia papildomą fiksaciją, tad tikimybė patirti čiurnos šoninių raiščių traumą išlieka visai maža. Įtvaro kompresija aktyvina kraujotaką, pagerėja limfodrenažas, todėl mažėja skausmas ir tinimas. Silikoninės pelotės pagerina propriorecepciją. Sutvirtinimo juostos krūvio metu praktiškai nesitampo, tad įtvaras itin naudingas siekiant išvengti įvairių čiurnos traumų sporto metu. Įtvaras patogus dėvėti visą dieną, nevaržo judesių, nesudaro raukšlių ir neslysta, lengvai užsideda. 

 

Dydis

1

2

3

4

5

Čiurnos apimtis (cm)

iki 19

19-21

21-23

23-25

25-27

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Prekes galima įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A arba užsisakyti norimas prekes internetu, kurias pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus)

Įtvarai internetu gali būti įsigijami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės. Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur!