Įtvaras facijai ir kulno ataugoms
Prekės kodas: 07902
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • esant kulno ataugoms; • plantarinės fascijos uždegimui; • pooperaciniu periodu
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

 Įtvaras kulno fascijai ir ataugoms susideda iš dviejų dalių: čiurnos sąnarį gaubiančios juostos, turinčios silikonines pelotes ir tvirtinimo juostos, juosiamos per padą. Įtvaro pagalba neutalizuojamas krūvis tenkantis pėdos fascijai, yra pakeliamas išorinis pėdos skliautas ir taip sumažinamas sudirgusios sausgyslės bei kulno ataugų skausmas. Taip pat dėvint šį įtvarą visiškai neapribojama dorsalinė fleksija.

Dydis

1

2

3

Čiurnos apimtis (cm)

iki 21

21-24

virš 24

Esant pėdos fascijos uždegimui  taip pat rekomenduojame:

 

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).