Grįžti į prekių sąrašą

Epikondilito įtvaras Orthoteh

Epikondilito įtvaras Orthoteh
Rekomenduojama:
  • epikondilitas (lateralinis epikondilitas „Tenisininko alkūnė“
  • medialinis „Golfo žaidėjo“ alkūnė).
Orthoteh (Bulgarija)
31203
Delivery
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
21,00 €

Įtvaras fiksuojamas viršutinėje dilbio dalyje taip, kad vidinėje įtvaro pusėje esanti  speciali pagalvėlė atitiktų medialinį ar lateralinį epikondilą, priklausomai nuo epikondilito rūšies. Silikoninė pagalvėlė masažuoja įplyšusias sausgyslių vietas, pagerina audinių kraujo apytaką, todėl yra skatinamas gyjimas ir mažinamas uždegiminis procesas. Įtvaras pagamintas naudojant  orui pralaidžią, antibakterinių savybių turinčią medžiagą. Fiksuojamas ir reguliuojamas velchro juostos pagalba. Tinka dešinei ir kairei pusei.

Dydis Universalus ( dilbio apimtis 22-36cm)

 

 

KAIP UŽSIDĖTI ĮTVARĄ ŽIŪRĖKITE ŽEMIAU ESANČIAME VIDEO ĮRAŠE:

Alkūnės įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Alkūnės įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).