Qmed masažinis volas Therapy

Qmed masažinis volas Therapy
Rekomenduojama:
  • Nugaros ir kt. raumenų atpalaidavimui
  • Judesių amplitudžių gerinimui
  • Kraujo cirkuliacijos gerinimui
  • Giliųjų raumenų stiprinimui
  • Pilatesui
  • Po intensyvių treniruočių
03-9124
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

23,00 €

Masažinis volas su specialiais dygliukais yra savimasažo terapijos priemonė skirta miofascialinių zonų, įsitempusių raumenų atpalaidavimui. Taip pat puikiai tinka naudoti atliekant pusiausvyros ir koordinacijos lavinimo, tempimo pratimus, plačiai naudojamas jogos, kineziterapijos, pilateso ir kitų sportinių veiklų metu.

Reguliaraus raumenų volavimo nauda:
1. Gerėja medžiagų ir dujų apykaita tarp audinio ir kraujagyslių, raumenys ir jungiamieji audiniai gauna daugiau deguonies ir maisto medžiagų, greičiau iš jų pašalinamas anglies dvideginis ir apykaitos produktai.
2. Atpalaiduojamos raumenų įtampos zonos, trigeriniai taškai, palengvinami skausmo simptomai;
3. Atpalaiduotas raumuo tampa elastingesnis, todėl pagerėja judesio amplitudės, lankstumas;
4. Raumenų volavimas užtikrina greitesnį raumens atsistatymą po fizinio krūvio, tai reiškia mažesnį raumenų nuovargį, skausmą, sumažėjusią traumatizmo riziką.

Volas yra pagamintas naudojant specialią EVA medžiagą, kuri yra patvari slėgiui ir gali išlaikyti 180kg svorio nepraradusi savo formos. Įtvaro skersmuo 13cm, ilgis 32cm.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).