Grįžti į prekių sąrašą

Piršto įtvaras sąnario lenkimo funkcijai

Piršto įtvaras sąnario lenkimo funkcijai
Rekomenduojama:
  • proksimalinio tarpfalanginio (PIP) sąnario lenkimo funkcijos atstatymas.
DeRoyal (JAV)
503
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

Šio piršto įtvaro viršutinėje dalyje yra integruota pagalvėlė, užtikrinanti įtvaro veiksmingumą ir sumažinanti spaudimą tenkantį PIP sąnariui. Naudodama maždaug 2,3 N jėgą, vijinė spyruoklė neutralioje padėtyje esantį sąnarį gali sulenkti apie 80 laipsnių kampu.

 

Piršto įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Piršto įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).