Pastebėjus, kad vaikas pėdas stato neteisingai ar skundžiasi kojų skausmu, rekomenduojama nelaukti, kol problema įsisenės ir situaciją taps sunku pakeisti – turite kreiptis į ortopedą bei vaikui atlikti pėdų tyrimą. Minėti simptomai gali signalizuoti apie deformacijas: šleivapėdystę, plokščiapėdystę ir kitus sutrikimus, kuriuos reikia gydyti. Jei vaikas tikrai turi problemų su pėdutėmis, tikėtina, kad ortopedas jam lieps avėti ortopedinę avalynę.

„Pes Planus“ klinikoje galima rasti kokybišką ortopedinę avalynę vaikams ir itin populiarią, žinomų prekių ženklų komforto avalynę vyrams bei moterims.

Ortopediniai batai puikiai tinka ne tik turintiems rimtų deformacijų bei sutrikimų, bet ir tiems, kurie greitai pavargsta, skundžiasi pėdų skausmu, dirba įtemptomis sąlygomis, kuomet reikia daug vaikščioti, stovėti vietoje ar sėdėti.

„Pes Planus“ ortopedinės avalynės parduotuvė Vilniuje ir svetainė, kurioje galima pirkti internetu, siūlo kokybiškus ortopedinius bei komforto batus įvairiems sezonams už itin patrauklią kainą, todėl tinkamą avalynę sau čia ras kiekvienas.

Siūlomos ortopedinės avalynės vaikams asortimentas: pirmieji batukai, žemos atviros basutės, žemos uždaros basutės, aukštos atviros basutės, aukštos uždaros basutės.

Nors „Pes Planus“ neprekiauja ortopedine avalyne suaugusiems, čia rasite itin patogius bei anatominei pėdai pritaikytus komforto batus, kurie kur kas tinkamesni vaikščiojimui nei įprasta avalynė. Jei turite poreikį komforto batus pritaikyti ir gydymui, į juos galima dėti ortopedinius įdėklus – rezultatas bus lyg nešiojant individualią ortopedinę avalynę.   

Pastebėjus, kad vaikas stato pėdas neteisingai ar skundžiasi kojų skausmu, rekomenduotina kreiptis į ortopedą ir vaikui atlikti pėdų tyrimą. Minėtini simptomai gali signalizuoti apie deformacijas: šleivapėdystę, plokščiapėdystę ir kitus sutrikimus, kuriuos reikia gydyti. Jei vaikas tikrai turi problemų su pėdutėmis, tikėtina, kad ortopedas jam lieps avėti ortopedinę avalynę.    „Pes Planus“ klinikoje galima rasti kokybišką ortopedinę avalynę, skirtą vaikams. Ortopedinė avalynė puikiai tinka ne tik tiems, kurie turi rimtų deformacijų bei sutrikimų, bet ir tiems, kurie greitai pavargsta, skundžiasi pėdų skausmu.    Siūlomos ortopedinės vaikų avalynės asortimentas: pirmieji batukai, žemos atviros basutės, žemos uždaros basutės, aukštos atviros basutės, aukštos uždaros basutės..   „Pes Planus“ neprekiauja ortopedine avalyne suaugusiems, tačiau ir jiems turi ką pasiūlyti. Tai komforto avalynė – žymiai patogesnė ir tinkamesnė vaikščiojimui nei įprasti batai. Jei jaučiamas poreikis į komforto avalynę galima dėti ortopedinius įdėklus ir rezultatas bus lyg nešiojant individualią ortopedinę avalynę.   

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus