Sportiniai vidpadžiai – nepamainomas sprendimas tiek profesionaliems sportininkams, tiek žmonėms, kurie mėgsta palaikyti fizinį aktyvumą. Jie padeda padidinti pajėgumą, amortizuoja smūgių jėgą, todėl apsaugo nuo kelių, sąnarių, nugaros skausmų, sumažina traumų riziką.

Ortopediniai vidpadžiai sportui sudaro visas sąlygas, sportuoti ilgiau ir efektyviau, išlaikant pėdą taisyklingoje padėtyje: taip kojų raumenys apsaugomi nuo išankstinio pervargimo, o raumenų sistemai nedaroma žala.

Dar vienas privalumas, dėl kurio sportinius vidpadžius naudinga naudoti bet kokioje aktyvioje veikloje – kokybiška medžiaga, išgarinanti drėgmę. Taip padai išdžiūsta kur kas greičiau ir puikiai sukimba, todėl koja neslidinėja ir sportuodami galite jaustis laisvai bei komfortabiliai.

Savo kataloge siūlome ortopedinius batų įdėklus futbolininkams, krepšininkams, rankininkams, dviratininkams, bėgikams, golfo žaidėjams, slidininkams, snieglentininkams. Čia taip pat rasite tenisui, stalo tenisui, badmintonui, skvošui, riedučiams ar pačiūžoms skirtų vidpadžių.

„Pes Planus“ prekiauja įvairių dydžių sportiniais vidpadžiais – nuo 35 iki 53 dydžio, – tad tinkamą gaminį čia išsirinks kiekvienas.

Jei ketinate pirkti vidpadžius sportui, domina jų kaina ar užsakymo sąlygos, galite konsultuotis internetu arba atvykti į mūsų kliniką.

Judėkime į priekį kartu!

Sportiniai vidpadžiai yra skirti tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams.

Savo kataloge siūlome batų įdėklus futbolininkams, krepšininkams, rankininkams, dviratininkams, bėgikams, golfo žaidėjams, slidininkams, snieglentininkams. Taip pat yra tenisui, stalo tenisui, badmintonui, skvošui, riedučiams, pačiūžoms skirti įdėklai.

Sportuojantiems žmonėms batų padukai padeda sumažinti traumų riziką. Padukai taip pat absorbuoja smūgių jėgą ir išlaiko pėdos stabilumą. Išlaikant pėdą taisyklingoje padėtyje, sportuoti galima ilgiau ir efektyviau - kojų raumenys apsaugomi nuo išankstinio pervargimo, o raumenų sistemai nedaroma žala.

Mūsų kataloge siūlomi sportiniai padukai yra labai įvairaus dydžio - nuo 35 iki net 53 dydžio - reikiamą tikrai išsirinksite.

Judėkime į priekį kartu!
Pes Planus