Genu Hit + Comfort kelio įtvaras
Prekės kodas: 07087
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos
Rekomenduojama: • Beikerio cista; • girnelės chondropatija; • kelio sąnario artrozė; • kelio sąnario raiščių pažeidimai; • meniskų pažeidimai; • kelio sąnario uždegimas; • konservatyvus / pooperacinis gydymas;
Kaina:
Kiekis:
+ -

Genu hit + Comfort įtvaro sudėtyje yra integruota silikoninė žiedo formos pelotė ir šoniniai silikoniniai sutvirtinimai suteikiantys girnelės centravimo ir stabilizavimo efektą. Kompresija stimuliuoja kraujotaką ir gerina limfos nutekėjimą, todėl mažėja skausmas ir tinimas, o dėka specialaus šio įtvaro išmezgimo yra masažuojama pakinklio sritis, kas yra labai svarbu esant Beikerio cistai. Įtvaro sudėtyje naudojamos specialios medžiagos leidžia odai kvėpuoti ir gerai išgarina drėgmę. Iš kitų kelio įtvarų šis įtvaras išsiskiria tuo, kad yra didelių dydžių, todėl yra patogus dėvėti didesnę kojos apimtį turintiems žmonėms. Taip pat turi plačią silikoninę juostelę, kas  neleidžia jam slysti.

Dydis 4 5 6 7 8 9
Apimtis po keliu(14cm) iki 37 iki 40 iki 43 iki 46 iki 49 iki 52
Apimtis virš kelio(14cm) iki 50 iki 53 iki 56 iki 59 iki 62 iki 65

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).