Kelio įtvaras Genu - Hit GS
Prekės kodas: 07014
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • kelio sąnario raiščių laisvumas, patempimas ar plyšimas; • potrauminiu ar pooperaciniu periodu; • nedidelis kelio sąnario nestabilumas; • kelio sąnario artrozė; • artritas; • Beikerio cista.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

Genu- Hit GS kelio įtvaras su metaliniais, individualiai pritaikomais šoniniais lankstais, bei silikoniniu žiedu stabilizuoja kelio sąnarį, padeda išvengti hiperekstenzijos, suteikia masažinį efektą  ir visiškai netrikdo kraujotakos bei limfos nutekėjimo ties pakinklio sritimi. Įtvaras yra lengvai užmaunamas ir papildomai tvirtinamas velcro juostelių pagalba, o speciali mezgimo technologija, neleidžia įtvarui slysti ir susidaryti raukšlėms nugarinėje įtvaro dalyje.

 

Dydis 1 2 3 4 5 6 7
Apimtis po keliu(14cm) iki 28 iki 31 iki 34 iki 37 iki 40 iki 43 iki 46
Apimtis virš kelio(14cm) iki 38 iki 41 iki 44 iki 47 iki 50 iki 53 iki 56

 

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).