Kamuoliukas pado fascijos atpalaidavimui
Prekės kodas: Kamuoliukas
Rekomenduojama: • pado fascijos pertempimas; • plantarinis fascitas; • pado raumenų įtampa;
Kaina:
3.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šis golfo kamuoliukas taikomas atpalaiduoti įtemptai plantarinei fascijai bei pado srities raumenims. Tvirta kamuoliuko struktūra sukuria masažuojantį efektą, aktyvina kraujotaką ir padeda greitai bei veiksmingai atpalaiduoti dideles apkrovas patiriančią pado fasciją bei raumenis.

Kamuoliuko naudojimas yra labai paprastas: visu kūno svoriu t. y. statinėje padėtyje ridenkite kamuoliuką nuo kulno pirštų link ir atgal. Pratimą kartokite maždaug  5 min.  du tris kartus per dieną.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).