Blauzdos raumens skausmas - Shin Splints

Blauzdos raumens skausmas - Shin Splints

Blauzdos raumens skausmo simptomai: Terminas Shin splints reiškia skausmą ar uždegimą proksimalinėje arba medialinėje blauzdikaulio srityje. Pacientas palengva pasireiškia skausmas išilgai blauzdikaulio sienos, ypač po aktyvios veiklos ar sporto, bėgimo ar ilgų pasivaikščiojimų. Paprastai skausmas rimsta ilsinti

 cool

øPriežastys: Blauzdos stresas yra gana dažnas atvejis pacientams, kurie neseniai ėmėsi bėgioti ar eiti ilgas distancijas. Medialinis blauzdikaulio stresas yra lėtinė būklė, pasireiškianti blauzdikaulio vidinėje dalyje. Tai dažnai nutinka pertekliniai užsiimant sportu ir lengvąja atletika. Abu skundai iššaukti pasėkoje padidintos pronacijos. Pernelyg išreikšta kelio sąnario pronacija lemia blauzdikaulio rotacija ir padidėjęs giliųjų lenkiamųjų ir tiesiamųjų blauzdos raumenų medialinis tempimas. Tempimo jėgos veikiančios blauzdikaulį ir šeivikaulį bei raumenis, gali sukelti antrinį antkaulio patinimą.

Trečioji Shin splint priežastis, kuri atsiranda kaip perteklinės supinacijos arba aukšto priekinės pėdos skliauto valgus deformacijos pasekoje.

Blauzdos raumens skausmo gydymas: Bendrieji gydymo būdai apima ledo terapiją, poilsis, giliųjų audinių masažas ir pratimų kompleksas, stiprinantis blauzdikaulio raumenis. Individualūs įdėklai taip pat rekomenduojami pacientams su pertekline pronacija. Koreguodamas pertekline pronaciją ortopediniais įdėklais, sumažinama vidaus blauzdikaulio sukimosi ir medialines raumenų tempimo jėgos.


Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais darbuotojas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.