Klubo įtvaras COXA-HIT

Klubo įtvaras COXA-HIT
Rekomenduojama:
  • konservatyvus klubo sąnario gydymas
  • klubo sąnario artroskopija
  • artrozė
  • pooperacinis gydymas po klubo sąnario endoprotezavimo.
07480-1/S
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos; Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

107,00 €

Modernaus dizaino klubo įtvaras savo sudėtyje turi integruotą pagalvėlę, suteikiančią šildantį bei šaldantį efektą, kuris itin veiksmingas derinant jį kartu su kineziterapijos procedūromis. Įtvaro dėka klubo sąnarys stabilizuojamas,  taip pat gerinama sąnarį gaubiančių raumenų koordinacija ir propriorecepcija. Tinkama kompresija  sumažina pooperacinių hematomų riziką ir sukuria nežymų klubo sąnario atitraukimo efektą, kas yra labai svarbus po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos, kadangi siekiant išvengti klubo išnirimo draudžiama kryžiuoti kojas ir atlikti vidinę rotaciją. Įtvaras pagamintas iš elastinės kvėpuojančios medžiagos ir yra tvirtinamas velcro juostų pagalba, tad jį itin patogu dėvėti tiek dieną, tiek nakties metu.

Įtvaras parenkamas arba dešinei arba kairei pusei.

Dydis S M L XL XXL XXXL
Apimtis 5 cm žemiau bambos (cm) 80-90 90-100 100-110 110-120 120-130 ≤ 130

 

Klubo įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Klubo įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).