Peties įtvaras Acromed

Peties įtvaras Acromed
Rekomenduojama:
  • peties sąnario išnirimas ir prevencija
  • skausmas
  • peties sąnaro degeneracija
  • būklė po operacinio gydymo
  • esant rankos paralyžiui

03-7847
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

56,00 €

Įtvaras pagamintas naudojant  megztą  tamprų  audinį, kuris gerai praleidžia orą, išgarina drėgmę, gerai stabilizuoja ir užtikrina maksimalų  komfortą. Tinkamas  minkštųjų audinių suspaudimas  apsaugo nuo edemos ir mažina raumenų įtampą.   Įtvaras reguliuojamas elastinių  juostų pagalbą, jos  užtikrina peties  sąnario stabilizavimą bei leidžia prisitaikyti prie individualių poreikių. Papildomos  juostos leidžia apriboti peties  rotacinius judesius. Įtvarą lengva užsidėti ir nusimauti.

Dydis 1 2 3 4 5
Žąsto apimtis plačiausioje vietoje (cm) < 26 26-29 29-33 33-36 36-39

Rankos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Rankos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).