Čiurnos įtvaras Artrofix Air
Prekės kodas: 07840
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
Rekomenduojama: • čiurnos raiščių patempimus; • šoninių raiščių plyšimas; • vidinių raiščių plyšimas; • pooperacinei imobilizacijai; • kaip profilaktinė priemonė.
Kaina:
Kiekis:
+ -

Čiurnos įtvaras su oro pagalvėmis stabilizuoja čiurnos sąnarį, apriboja pronacijos ir supinacijos kampus, malšina skausmą ir padeda išvengti tinimo. Įtvare yra integruota dviguba oro pagalvių sistema turinti dvi oro kameras ir šoniniai lankstai, kurie pagal žmogaus anatomiją yra  pritaikomi individualiai.  Apatinėje įtvaro dalyje esantis pado dirželis, reguoliuojamas velcro juostelių pagalba, suteikia galimybę lengvam įtvaro adaptavimui. 

Dydis Universalus

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).