Čiurnos įtvaras Artrofix Air
Prekės kodas: 07840
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • čiurnos raiščių patempimus; • šoninių raiščių plyšimas; • vidinių raiščių plyšimas; • pooperacinei imobilizacijai; • kaip profilaktinė priemonė.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Čiurnos įtvaras su oro pagalvėmis stabilizuoja čiurnos sąnarį, apriboja pronacijos ir supinacijos kampus, malšina skausmą ir padeda išvengti tinimo. Įtvare yra integruota dviguba oro pagalvių sistema turinti dvi oro kameras ir šoniniai lankstai, kurie pagal žmogaus anatomiją yra  pritaikomi individualiai.  Apatinėje įtvaro dalyje esantis pado dirželis, reguoliuojamas velcro juostelių pagalba, suteikia galimybę lengvam įtvaro adapatavimui. Tinka tiek kairei tiek dešinei kojai.

Dydis Universalus

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Prekes galima įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A arba užsisakyti norimas prekes internetu, kurias pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus)

Įtvarai internetu gali būti įsigijami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės. Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur!