Čiurnos įtvaras Protect Active
Prekės kodas: SX50887
Gamintojas: OMNIMED (Šveicarija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Karantino laikotarpiu galimas vėlavimas.
Rekomenduojama: • čiurnos raiščių patempimas; • uždegimas; • sąnario nestabilumas; • artrozė; • po čiurnos kaulų lūžimo; • traumų profilaktika.
Kaina:
25.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Pagamintas naudojant elastinę, orui pralaidžią medžiagą. Malonus dėvėti prie kūno, yra tamprus ir elastingas, patogus ir nevaržo judesių , puikiai sugeria drėgmę ir labai greitai ją išgarina. Fiksuojamas ir reguliuojamas velchro juostų pagalba.Turi papildomą fiksaciją („aštuoniukę“). Tinka dešinei ir kairei pusei.

 

Dydis Universalus

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).