Siūlome įvairius kelio ir girnelės įtvarus visoms įmanomoms su keliu ar  girnele susijusioms problemoms spręsti.

Kelio ar girnelės įtvaras būna reikalingas daugybėje situacijų: esant kelio skausmui, uždegimui, artrozei, sinovitui, po sumušimo, patempimo, menisko plyšimo, esant girnelės raiščių laisvumui, panirimui, kai reikia girnelės centravimo, po menisko operacijos, esant kitoms kelio girnelės ligoms. Turime sprendimus visoms šioms problemoms.

Įtvarai yra pagaminti iš medžiagų, pralaidžių orui. Juos malonu dėvėti, jie yra tamprūs ir elastingi, nevaržo judesių, puikiai sugeria drėgmę ir labai greitai ją išgarina. Kelio įtvaras optimaliai ir tolygiai apspaudžia ir lengvai sutvirtina kelio sąnarį, taip žymiai pagreitindamas gijimą ir slopindamas skausmą. Elastiniai įtvarai yra ypatingai ploni, todėl dėvint elastinį įtvarą, jis nė nepastebimas po drabužiais.

Taip pat siūlome neoprenines juosteles su papildomu palaikymu kelio girnelei, kurios ypač tinka esant blauzdikaulio šiurkštumos osteochondropatijai, girnelės raiščio uždegimo atveju, esant girnelės raiščio patempimui.

Turime ir sportuojantiems ypatingai tinkančius kelio įtvarus uždara girnele. Apsauginis kelio įtvaras sportui nugarinėje dalyje yra plonesnis ir elastingesnis, todėl leidžia lengvai sulenkti koją per kelio sąnarį.

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai, reikiamą įtvarą galite įsigyti mūsų parduotuvėje Vilniuje arba ją pristatys LP Express kurjeriai Jūsų nurodytu adresu. 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus