Masažiniai kamuoliukai kietais dygliukais 6 ir 8 cm skersmens
Prekės kodas: 97.56
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
Rekomenduojama: • raumenų įtampa; • kraujotakos sutrikimai; • pėdos raumenų silpnumas; • plaštakos raumenų silpnumas; • neurologiniai sutrikimai; • reabilitacijos periodu; • viso kūno masažas.
Dydis
6 8
Kaina:
Kiekis:
+ -

Masažinis kamuoliukas - tai visame pasaulyje pripažinta kineziterapinė priemonė taikoma stresinės įtampos, raumenų bei fascijos skausmų mažinimui, audinių elastingumo didinimui, nervų sistemos atpalaidavimui bei viso organizmo aktyvinimui.
Po ilgos darbo dienos, dažnas žmogus jaučia kojų nuovargį. Taip atsitinka dėl netinkamos avalynės, ilgo sėdėjimo ar nuolatinės statinės kūno padėties. Nemalonius pojūčius galime sumažinti ar visiškai pašalinti būtent masažinio kamuoliuko pagalba. Masažuodami skaudančias vietas suaktyviname kraujotaką, pageriname limfos nutekėjimą bei teigiamai paveikiame nervų sistemą - visa tai skatina raumenų atsipalaidavimą. Masažuojant pado sritį, paveikiami taškai sąlygojantys daugelio organų veiklą, tad toks masažas ne tik atpalaiduos įsitempusias ir nuvargusias pėdas, bet ir suaktyvins daugelį organizme vykstančių procesų.
Taip pat masažinis kamuoliukas yra puikus būdas sumažinti migrenos sukeliamus galvos skausmus, kadangi masažuojant veikiami refleksogeniniai taškai.
Šis kamuoliukas dažnai dar vadinamas antistresiniu kamuoliuku, kadangi švelniai masažuojant, kamuoliuko spygliukai atpalaiduoja vegetacinę nervų sistemą. Dėl šios priežasties mažėja įtampa ir stresas, o kartu teigiamai paveikiamas ir kraujospūdis.
Naudojant kamuoliuką skausmingų taškų masažui ir raumenų spazmų gydymui yra suaktyvinama skausmingų vietų kraujotaka, todėl greičiau vyksta gijimo procesai, audiniai tampa elastingesni ir yra atgaunama jų funkcija.

Masažiniai kamuoliukai yra trijų rūšių, kadangi turi skirtingo kietumo dygliukus. Kieti ir vidutinio kietumo dygliukai daugiau taikomi viso kūno masažui, kadangi puikiai atpalaiduoja įsitempusią fasciją ir raumenis, mažina skausmą, suaktyvina kraujotaką ir limfos nutekėjimą, o taip pat atpalaiduoja nervų sistemą. Minkšti dygliukai labiau taikomi esant neurologiniams sutrikimams ir plaštakos raumenų silpnumui, kadangi minkštų dygliukų dėka lengviau atlikti raumenų stiprinimo pratimus (ypač neurologiniams pacientams).Taip pat minkštų dygliukų kamuoliukai puikiai padeda mažinti stresą veikdami kaip antistresiniai kamuoliukai.

 Kamuoliukai yra 2 dydžių: 6cm ir 8cm skersmens.

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).