Kineziterapinis ištyrimas rekomenduojamas ne tik pradedantiems sportuoti ar esant judamojo atramos aparato sutrikimams /skausmams, tačiau ir norintiems pažinti savo fizines galimybes ar esantį raumeninį disbalansą kūne, atsiradusį reguliariai sportuojant.

 

 

 

 

*PES PLANUS ortopedijos ir kineziterapijos centro specialistai prieš kineziterapinį ištyrimą rekomenduoja atlikti Kompiuterinį stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimą plantografu.

Ištyrimo metu yra atliekama:

• Judesių amplitudės ir sąnarių paslankumo vertinimas;
• Raumenų jėgos ir elastingumo įvertinimas;
• Tarpraumeninio balanso vertinimas;
• Pusiausvyros ir stabilumo vertinimas;
• Objektyviais, gera klinikine praktika grįstais testais nustatomos galimos skausmų atsiradimo priežastys;
• Taip pat ypatingas dėmesys skiriamas pėdos funkcijos vertinimui, pėdos skliautus stabilizuojančių raumenų jėga ir valdymas (aktyvumas), padėties vertinimas.

Į kiekvieną situacija žvelgiame individualiai todėl ir ištyrimo metu atliekami testai yra pasirenkami atsižvelgiant į kiekvieną iš Jūsų. Taip pat pagal kiekvieno žmogaus nusiskundimus, darbo pobūdį, fizinį aktyvumą, traumų istoriją, lūkesčius ir ištyrimo metu gautus rezultatus yra nustatomi kineziterapinei programai sudaryti reikalingi rodikliai. Atsižvelgiant į gautus rezultatus po ištyrimo, aptariame problemos sprendimo būdus, pateikiame išsamias gydymo ar profilaktikos rekomendacijos ir individualiai sudarome kineziterapinę programą, kuri padės pasiekti išsikeltus tikslus sveiko kūno link.

Kineziterapijos programos sudarymas:

Remiantis ištyrimo rezultatais sudarome rekomendacinį gydymo planą, kuriame paruošiame savarankiškai – darbui namuose atliekamų kineziterapijos pratimų programą. Prieš pradedant programą savarankiškai, detaliai Jus supažindinsime su kiekvienu pratimu bei apmokysime juos saugiai atlikti savarankiškai.

Mums svarbu, kad sudaryta savarankiškų pratimų programa būtų atliekama ne tik efektyviai, tačiau ir užtikrinant Jūsų saugumą, todėl iškilus klausimams stengiamės būti visada prieinami. Mūsų naudojama sistema, kurioje rasite jau paruoštą pratimų programą, leidžia ne tik turėti pratimų aprašymus ir nuotraukas, bet juos pamatyti taip pat ir video formatu. Naudodamiesi sistema, turėsite galimybę virtualiame dienoraštyje žymėti dienas - kuriomis sportavote, rašyti pastabas / komentarus, platformos dėka tiek jūs tiek ir specialistas galės stebėti, kaip sekasi dirbti savarankiškai.


* Programą rekomenduojame atnaujinti kiek įmanoma dažniau, kas 3-6 mėn. priklausomai nuo kiekvieno individualios situacijos, taip siekiant efektyvesnių rezultatų ir jau išmoktų pratimų įvairinimo. Programos atnaujinimui reikalingas atvykimas į pakartotinę konsultaciją ar ištyrimą.


Ištyrimo trukmė: 60 min.

Kaina:

Kineziterapinis ištyrimas: 60 €

Programos sudarymas: 40 €

Pritaikomumas: tinka visiems.

PASIŪLYMAS:

  Nuolaida  Kaina 

Kineziterapinis ištyrimas + Programos sudarymas + 4 k.individualios kineziterapijos užsiėmimų

( išnaudoti per 1 mėn).

 

 

-10%

 

 

234 €

( kaina be nuolaidos 260 € )

 

O čia galite susipažinti su  specialistais, kurie  padės būti sveikais, atsigauti po traumų ar saugiai siekti užsibrėžtų tikslų sporte:

Kineziterapeutė Jurgita

Kineziterapeutas Emilis

Kineziterapeutas Osvaldas