Komforto kojinės diabetikams

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Viena iš dažniausiai pasitaikančių cukrinio diabeto komplikacijų – diabetinė pėda, kuri atsiranda pažeidus nervus arba kraujagysles. Išsivysčiusi angliopatija (kraujagyslių pažeidimas) bei neuropatija (nervų pažeidimas) neigiamai veikia kraujotaką, taip sumažindama apatinių galūnių jautrumą. Šie sutrikimai daro tiesioginę įtaką mažų, sunkiai gyjančių žaizdų atsivėrimui. Žaizdų negydant arba tai darant netinkamai, gali grėsti skaudžios pasekmės, tokios kaip gangrena ar net pėdos amputacija. Todėl sergant cukriniu diabetu reikia ypatingai prižiūrėti savo pėdas: avėti plačią ir patogią avalynę bei mūvėti specialias kojines.

Daugelis žymių užsienio gamintojų kuria ypatingai aukštos kokybės kojines, skirtas diabetikams. Šių kojinių gamyboje naudojama maksimaliai daug natūralaus pluošto.

Besiūlis sujungimas priekinėje kojinės dalyje visiškai apsaugo pirštus nuo rizikos, kad bus pritrinta oda toje vietoje, kur yra siūlė.

Specialaus mezgimo technika leidžia sukurti tamprią ir komfortą garantuojančią kojinę. Viršutinėje dalyje esanti tuščiavidurė, ypač elastinga juostelė paskirsto užspaudimo jėgą, tad sumažėja visas spaudimas kojai ir nesutrinka kraujotaka. Kojinės juostelė praktiškai nepalieka jokių spaudimo žymių ant odos, kojinės neslysta ir tuo pačiu nespaudžia kojos.

Storas padas su pastiprintu užkulniu užtikrina kojinių ilgaamžiškumą ir apsaugo nuo susidėvėjimo, o tai leidžia diabetines kojines dėvėti ilgiau nei paprastai. Specialaus mezgimo kojinių padas taip pat atlieka ir mikromasažo funkciją, kuri suaktyvina diabeto pažeistų kojų kraujotaką.
Diabetinės kojinės turi optimalų elastano kiekį, paskirstytą per visą kojinių ilgį. Speciali sudėtis puikiai apgaubia visą pėdą, todėl nesusidaro raukšlės, išvengiama nepageidaujamų nuospaudų.

Antibakterinis poveikis. Dabar diabetinių kojinių gamyboje dažniausiai yra naudojamas sidabro siūlas. Sidabras – vienas stipriausių natūralių antiseptikų, efektyviai naikinantis daugybę mikrobų, virusų, grybelių, o svarbiausia, visiškai nepavojingas žmogui. Naudojant sidabrą ir jo antibakterines savybes, padidinama organizmo apsauga, kuri ypatingai svarbi turint silpną imunitetą.
Diabetinės kojinės apsaugo kojas nuo prakaitavimo, o tai reiškia, jog žiemą galūnės nešąla, o vasarą - užtikrinamas komfortiškas kojų temperatūros rėžimas.

Pabaigai priminsime: komplikacijų prevencijai yra labai svarbu kas dieną apžiūrėti savo pėdas, vengti traumų, avėti patogią avalynę. Esant pirštų deformacijoms būtina naudoti specialiai cukriniu diabetu sergantiems asmenims skirtas pėdos priežiūros priemones. Jei kenčiate nuo plokščiapėdystės, naudokite tik iš specialių medžiagų pagamintus vidpadžius ir mūvėkite specialias kojines.