Ortopedo-traumatologo konsultacija

Spartus gyvenimo ritmas nepaliaujamai daro įtaką kasdieniam žmonių gyvenimui, o sutrikus tam tikroms rankų, kojų ar kitoms judamojo aparato funkcijoms pasijaučia didelis judėjimo diskomfortas.

Bet kokia veikla – dviračio mynimas, vaikščiojimas, atsistojimas ant kojų ir pan. - gali būti lydimas milžiniško skausmo ar reguliariai pasireiškiančio įkyraus diskomforto jausmo. Bet kuriuo atveju net ir menkiausi nepatogumai, traumos ar skausmai judant sujaukia kiekvieno žmogaus įprastą dienos ritmą, priverčia jį jaustis nepilnaverčiu.

Dėl nuolatinio judėjimo kaulų, raumenų ar sąnarių struktūros palaipsniui dėvisi, ilgainiui sukeldamos įvairaus intensyvumo skausmus. Taip pat ne vienas žmogus per savo gyvenimą patiria traumas – jos anksčiau ar vėliau irgi atsiliepia mūsų judėjime.

Kenčiant dėl galūnių ar jų dalių negalios, taip pat jų netekus nelaimingų įvykių metu, rekomenduojama kreiptis į profesionalius medikus. Kaulų, raumenų, sąnarių, raiščių ligas bei traumas diagnozuojantis bei gydymą paskiriantis gydytojas ortopedas Vilniuje bei kituose šalies miestuose taiko šiuolaikinės medicinos žinias, patirtį bei naujausias technologijas tam, kad padėtų pacientams judėti sklandžiau.

Patyrus įvairius judamojo aparato pažeidimus, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į profesionalų ortopedą. Ortopedo – traumatologo Vilniuje konsultacija pacientui leis susipažinti su jo traumų, potrauminių reiškinių, judamojo aparato skausmų, pėdų problemų priežastimis ir sprendimo būdais.


Gyd. Ortopedas traumatologas Andrius Vaitiekus

Gydytojas Pes Planus klinikoje teikia konsultacijas bei atlieka echoskopiją.

,,Savo darbo neįsivaizduoju be echoskopo, šis neinvazinis metodas leidžia man vizualizuoti raumenų ir kaulų sistemos struktūras ir įvertinti jų funkciją bei tiksliai išanalizuoti patirtą traumą ar skausmo šaltinį.

Dirbu su visa šeima, ne tik su suaugusiaisiais, tačiau konsultuoju ir vaikus nuo gimimo įvairiais ortopediniais ir traumatologiniais klausimais. Nesvarbu, kokia būtų problema, mano tikslas - padėti pacientams kuo greičiau grįžti prie įprastos veiklos.”

Kalbos:

 • Lietuvių
 • Anglų
 • Rusų

Daugiau informacijos apie gydytoją rasite čia.


ORTOPEDO KONSULTACIJOS EIGA

 1. Bendroji apžiūra
  Pajutus pirmuosius judėjimo: kaulų, sąnarių, raumenų skausmus arba patyrus įvairias judamojo aparato traumas reikėtų kreiptis pas ortopedą-traumatologą. Bet kuris ortopedas Vilniuje bei kituose šalies miestuose pirmiausiai apžiūri paciento būklę, identifikuoja galimas problemos priežastis. Pagal bendrosios medicininės apžiūros duomenis ortopedas-traumatologas vėliau tiria bei gydo tikslius judėjimo sutrikimus.
 2. Specialioji apžiūra
  Diagnozavus pagrindines judėjimo sutrikimo priežastis, ortopedas-traumatologas aiškinasi visus su konkrečia paciento problema susijusius faktorius. Specialios apžiūros metu ortopedas Vilniuje Andrius Vaitiekus taip pat tiria bei konsultuoja pacientus jiems rūpimomis temomis: atidžiai apžiūri ligonio pėdų, stuburo, raumenų būklę, patirtas traumas ar turimas deformacijas (pavyzdžiui, pėdos didįjį „kauliuką“ (Hallux valgus), sausgyslių bei čiurnų plyšimus ir pan.).
 3. Tyrimai
  Siekdamas kuo tikslesnės paciento būklės nustatymo, ortopedas-traumatologas gali skirti specialius tyrimus tokius, kaip magnetinio rezonanso tamografijos (MRT) ir/arba rentgeno nuotraukos. Šių tyrimų pagalba nustatoma visiškai aiški sutrikusio paciento judėjimo priežastis. Esant reikalui ortopedas-traumatologas taip pat gali paskirti ir papildomus tyrimus.
 4. Gydymas
  Identifikavus tikrąsias judėjimo diskomforto priežastis, ortopedas-traumatologas taiko individualiai kiekvienam pacientui geriausiai tinkantį gydymo būdą. Konsultacijų metu gydytojas supažindina ligonį su gydymo svarba, laikotarpiu, priemonėmis (pavyzdžiui, ortopediniais batais, įtvarais suaugusiems arba vaikams, specialiais ortopediniais vidpadžiais (įdėklais/padukais į batus) ir pan.). Vizito pas ortopedą metu paskirtas tikslus gydymas užtikrina kur kas greitesnę reabilitaciją.

Ilgametę darbo patirtį turintys profesionalūs traumatologai konsultacijos metu išsiaiškina judėjimo sutrikimo priežastį, pacientus supažindina su jų turimomis problemomis bei paskiria efektyviausią gydymą.

*Ortopedo-traumatologo konsultacijai ir echoskopijos tyrimui reikalinga išankstinė registracija, registruotis galite numeriu: +370 685 60010

Paslaugų kainos

Ortopedo-traumatologo pirmoji konsultacija 70 €

Pakartotinė konsultacija 50 €

Echoskopijos tyrimas + ortopedo- traumatologo konsultacija 110 €

Specialistai, kurie teikia paslaugą

Registruokitės telefonu +370 685 60010

Gyd. ortopedas – traumatologas Andrius Vaitiekus
Gyd. ortopedas – traumatologas Andrius Vaitiekus
Gydytojas ortopedas - traumatologas Andrius Vaitiekus Pes Planus klinikoje teikia konsultacijas bei atlieka [...]

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais darbuotojas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.