QMED stabilizuojantis U formos čiurnos įtvaras

QMED stabilizuojantis U formos čiurnos įtvaras
Rekomenduojama:
  • Čiurnos sąnario patempimas, išnirimas
  • Nestabilumas
  • Būklė po operacinio gydymo
  • Traumų prevencijai

03-9268
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

34,00 €

Įtvaras užtikrina  optimalų judėjimo komfortą.  Juosta, einanti per kulną, yra reguliuojama ir užtikrina nevaržomą  dorsifleksijos ir plantarfleksijos judesį. Įtvaro vidinė  apatinė dalis yra  užpildyta gelio pagalvėle, kuri  gali būti atšaldoma  ir veikia kaip šaltas kompresas. Tai padeda išvengti patinimo, uždegimo ir  yra sumažinamas skausmas. Įtvaras reguliuojamas dviejų tvirtų juostų pagalba, todėl puikiai prisitaiko prie čiurnos ir gerai ją stabilizuoja.

Dydis Universalus

Įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).