Mediroyal kelio įtvaras atvira girnele NRX

Mediroyal kelio įtvaras atvira girnele NRX
Rekomenduojama:
  • lengvas kelio sąnario nestabilumas
  • uždegimas
  • artritas
  • osteoartritas.
Mediroyal (Švedija)
NRX402-S
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

50,00 €

Įtvaras pagamintas naudojant NRX medžiagą, kuri neturi latekso, pasižymi šilumą izoliuojančiomis savybėmis yra labai lengva ir elastinga. Iš šios medžiagos pagamintas įtvaras yra lengvas ir gerai prisitaiko prie kelio, o tai ypatingai yra svarbu sportuojant. Lokali šiluma kelio sąnario srityje pagerina kraujotaką, kas gali sumažinti skausmą ir uždegiminius procesus.

Anatomiškai išformuotas kelio įtvaras vidutiniškai imobilizuoja girnelę ir kelio sąnarį. Šoniniai spiraliniai sustiprinimai suteikia papildomą stabilumą. Įtvaras šlaunies ir blauzdos srityse yra reguliuojamas lipdukų pagalba.

Dydis XS S M L XL XXL XXXL
kelio apimtis cm 29-32 32-35 35-38 38-42 42-46 46-50 50-54

Iš NRX medžiagos pagaminti įtvarai tinka tiek intensyviai sportuojant, tiek ir pacientams, besiskundžiantiems uždegiminiais procesais.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).