Ortopediniai vidpadžiai TOPAS

Ortopediniai vidpadžiai TOPAS
Rekomenduojama:
  • pėdos skersinio ir išilginio skliautų suplokštėjimas
  • pėdos skausmas (metatarsalgija)
  • didžiojo piršo deformacija (Hallux valgus)
  • Mortono neuroma (ypatingai aštrus skausmas tarp 3 ir 4 padikaulio)
  • Plantarinis fascitas (kulno pentinai).
Hema (Vokietija)
N2150/36
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

18,00 €

Šie odiniai  vidpadžiai yra ¾ pėdos ilgio,  nemažina avalynės ir todėl yra lengviau pritaikomi. Struktūriškai lankstūs, elastingi, formuoja išilginius ir skersinį pėdos skliautus. Specialus paminkštinimas kulno srityje sugeria smūgius. Vidpadžiai palaiko pėdą taisyklingoje fiziologinėje padėtyje ir padeda tolygiai paskirstyti krūvį tenkantį pėdoms, todėl su šiais vidpadžiais net ir nepatogiausi batai taps komfortiški, o skausmas pėdose sumažės arba visiškai išnyks. Šie vidpadžiai yra platūs, todėl labiau taikomi žmonėms turintiems plačias pėdas.

 

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).