Rankos laikiklis (vaikiškas)

Rankos laikiklis (vaikiškas)
Rekomenduojama:
  • kai reikia palaikyti alkūnės sąnarį 90 laipsnių kampu
  • dilbio
  • žąsto
  • raktikaulio lūžiai
  • peties sąnario raiščių plyšimas
  • peties sąnario sumušimas
Mediroyal (Švedija)
8004-02
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

19,00 €

Minkštas, spalvingas, vaiko akį pritraukiantis iš drobės pagamintas įtvaras. Aukštis reguliuojamas dirželio pagalba. Tinka tiek dešinei tiek kairei pusei.

Dydis  Universalus
(įtvaro ilgis 27,aukštis 16, dirželio ilgis 50 cm)

 

 

Rankos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Rankos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).