Ortopediniai vidpadžiai RELAX
Prekės kodas: 127
Gamintojas: PEDAG (Vokietija)
Rekomenduojama: • pėdos skersinio ir išilginio skliautų suplokštėjimas; • pėdos skausmas (metatarsalgija); • didžiojo piršo deformacija (Hallux valgus); • Mortono neuroma (ypatingai aštrus skausmas tarp 3 ir 4 padikaulio); • Plantarinis fascitas (kulno pentinai).
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šie Pedag firmos odiniai  vidpadžiai yra ¾ pėdos ilgio,  nemažina avalynės ir todėl yra lengviau pritaikomi. Struktūriškai lankstūs, elastingi, formuoja išilginius ir skersinį pėdos skliautus. Specialiai kulnui suformuota duobutė prilaiko pėdą, sutvirtina, išlaiko pastovią kulno padėtį ir neleidžia vidpadžiui judėti avalynėje. Vidpadžiai palaiko pėdą taisyklingoje fiziologinėje padėtyje ir padeda tolygiai paskirstyti krūvį, tenkantį pėdoms, todėl su RELAX  vidpadžiais net ir nepatogiausi batai taps komfortiški, o skausmas pėdose sumažės arba visiškai išnyks.

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).