Spartus gyvenimo ritmas nepaliaujamai daro įtaką kasdieniam žmonių gyvenimui, o sutrikus tam tikroms rankų, kojų ar kitoms judamojo aparato funkcijoms pasijaučia didelis judėjimo diskomfortas.

Bet kokia veikla – dviračio mynimas, vaikščiojimas, atsistojimas ant kojų ir pan. - gali būti lydimas milžiniško skausmo ar reguliariai pasireiškiančio įkyraus diskomforto jausmo. Bet kuriuo atveju net ir menkiausi nepatogumai, traumos ar skausmai judant sujaukia kiekvieno žmogaus įprastą dienos ritmą, priverčia jį jaustis nepilnaverčiu.

Dėl nuolatinio judėjimo kaulų, raumenų ar sąnarių struktūros palaipsniui dėvisi, ilgainiui sukeldamos įvairaus intensyvumo skausmus. Taip pat ne vienas žmogus per savo gyvenimą patiria traumas – jos anksčiau ar vėliau irgi atsiliepia mūsų judėjime.

Kenčiant dėl galūnių ar jų dalių negalios, taip pat jų netekus nelaimingų įvykių metu, rekomenduojama kreiptis į profesionalius medikus. Kaulų, raumenų, sąnarių, raiščių ligas bei traumas diagnozuojantis bei gydymą paskiriantis gydytojas ortopedas Vilniuje bei kituose šalies miestuose taiko šiuolaikinės medicinos žinias, patirtį bei naujausias technologijas tam, kad padėtų pacientams judėti sklandžiau.

Patyrus įvairius judamojo aparato pažeidimus, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į profesionalų ortopedą. Ortopedo – traumatologo Vilniuje konsultacija pacientui leis susipažinti su jo traumų, potrauminių reiškinių, judamojo aparato skausmų, pėdų problemų priežastimis ir sprendimo būdais.

 

Ortopedas traumatologas  – Raimundas Lapėnas

 

Ortopedas-traumatologas gyd. Raimundas Lapėnas turi daugiau nei 20 metų sukauptą profesinę patirtį, kuria dalijasi Pes Planus centre konsultuodamas paauglius nuo 16m., suaugusius bei senjorus visais pėdų ligų, stuburo, traumų, jungiamojo aparato ligų klausimais.

 Išsilavinimas:

- 2001 metais Vilniaus universitetas, gydytojo kvalifikacija.

- 2002 metais atlikta medicinos gydytojo internatūra.

- 2006 m. baigtos ortopedo-traumatologo rezidentūros studijos.

 Kalbos:

 - Lietuvių

 - Anglų

 - Rusų

 

Ortopedas traumatologas -Viačeslav Zankin

 

Gyd. Ortopedas – traumatologas V. Zankin Pes Planus centre specializuojasi ties:

- Pėdos bei čiurnos korekcine operacija.

- Hallux valgus- “kauliukų” deformacijos operaciniu gydymu.

- Pėdos plaktukinių pirštų operaciniu gydymu.

- Plokščiapadystės, kitų pėdos deformacijų gydymu.

- Achilosausgyslės, plantarinio fasciito gydymu.

- Pirštų ataugų šalinimu.

- Įaugusio nago gydymu.

 Išsilavinimas

1996 – 2002 m. Kauno medicinos universitetas, gydomasis fakultetas.

2002 – 2003 m. Klaipėdos miesto ligoninė, pirminė rezidentūra.

2003 – 2008 m. VU Medicinos Fakultetas, specialybė ortopedijos – traumatologijos

rezidentūra, įgyta europinius standartus atitinkanti ortopedo – traumatologo licencija.

 Kalbos:

 - Lietuvių

 - Anglų

 - Rusų

 

ORTOPEDO KONSULTACIJOS EIGA

1. Bendroji apžiūra

Pajutus pirmuosius judėjimo: kaulų, sąnarių, raumenų skausmus arba patyrus įvairias judamojo aparato traumas reikėtų kreiptis pas ortopedą-traumatologą. Bet kuris ortopedas Vilniuje bei kituose šalies miestuose pirmiausiai apžiūri paciento būklę, identifikuoja galimas problemos priežastis. Pagal bendrosios medicininės apžiūros duomenis ortopedas-traumatologas vėliau tiria bei gydo tikslius judėjimo sutrikimus.

2. Specialioji apžiūra

Diagnozavus pagrindines judėjimo sutrikimo priežastis, ortopedas-traumatologas aiškinasi visus su konkrečia paciento problema susijusius faktorius. Specialios apžiūros metu ortopedas Vilniuje Raimundas Lapėnas taip pat tiria bei konsultuoja pacientus jiems rūpimomis temomis: atidžiai apžiūri ligonio pėdų, stuburo, raumenų būklę, patirtas traumas ar turimas deformacijas (pavyzdžiui, pėdos didįjį „kauliuką“ (Hallux valgus), sausgyslių bei čiurnų plyšimus ir pan.).

3. Tyrimai

Siekdamas kuo tikslesnės paciento būklės nustatymo, ortopedas-traumatologas gali skirti specialius tyrimus tokius, kaip magnetinio rezonanso tamografijos (MRT) ir/arba rentgeno nuotraukos. Šių tyrimų pagalba nustatoma visiškai aiški sutrikusio paciento judėjimo priežastis. Esant reikalui ortopedas-traumatologas taip pat gali paskirti ir papildomus tyrimus.

4. Gydymas

Identifikavus tikrąsias judėjimo diskomforto priežastis, ortopedas-traumatologas taiko individualiai kiekvienam pacientui geriausiai tinkantį gydymo būdą. Konsultacijų metu gydytojas supažindina ligonį su gydymo svarba, laikotarpiu, priemonėmis (pavyzdžiui, ortopediniais batais, įtvarais suaugusiems arba vaikams, specialiais ortopediniais vidpadžiais (įdėklais/padukais į batus) ir pan.). Vizito pas ortopedą metu paskirtas tikslus gydymas užtikrina kur kas greitesnę reabilitaciją.

Ilgametę darbo patirtį turintys profesionalūs traumatologai  konsultacijos metu išsiaiškina judėjimo sutrikimo priežastį, pacientus supažindina su jų turimomis problemomis bei paskiria efektyviausią gydymą.

 

*Ortopedo-traumatologo konsultacijai reikalinga išankstinė registracija, registruotis galite numeriu: +370 685 60010

Ortopedo-traumatologo konsultacijos Vilniuje kaina – 50 €

Pakartotinos konsultacijos kaina-25 €

 

Pasiteiraukite apie paslaugą