Silikoninis antpirštis su sidabru
Prekės kodas: SI7201
Gamintojas: OMNIMED (Šveicarija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Karantino laikotarpiu galimas vėlavimas.
Rekomenduojama: • pirštų nuospaudos; • tarpupirščių pažeidimas; • po pėdos pirštų operacijų; • kaip pirštų galų apsauga nuo traumavimo žaidžiant tenisą, skvošą ir pan.
Dydis
1 2
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šveicarų kompanijos OMNIMED gamintojai pirmieji pasaulyje panaudojo silikoninę medžiagą SILINAN® su sidabro dalelėmis, kurios naikina grybelį bei veikia antibakteriškai. Iš šios medžiagos pagaminti produktai apsaugo odą nuo papildomo dirginimo, yra minkšti ir malonūs naudoti. Dėl šių išvardintų savybių silikoninės apsaugos puikiai tinka ir diabetikams. Antpirštis apgaubia pirštą ir apsaugo jo priekinę dalį nuo traumavimo, nuospaudų ar infekcijų.

 Pakuotėje 2 vnt

Dydis 1 2
  S/M L/XL
Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).