Alkūninis ramentas paminkštinta rankena FDI Comfort
Prekės kodas: ACO/02/02
Gamintojas: FDI (Prancūzija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • judėjimą lengvinanti priemonė
Spalva
Juoda
Kaina:
Kiekis:
+ -
Šiuo metu prekės sandėlyje nėra

Užsisakydami ramentus ir lazdeles pasirinkite VENIPAK kurjerių pristatymo paslaugą. Šios prekės į paštomatus ir pašto skyrius  NEPRISTATOMOS.

Prancūzų gamintojo  FDI modernus  ramentas puikiai pritaikomas nepaisant žmogaus sudėjimo, ūgio ar rankų ilgio.  Ramentas  yra ilgaamžis ir dėl specialios reguliuojamos funkcijos ramentą gali naudoti ne vienas žmogus.

Privalumai:
• Ergonomiška, paminkštinta, neslystanti rankena.
• Viršutinės atraminės dalies ilgis max 222 mm
• Apatinės dalies(iki delno atramos) ilgis nuo 705mm iki 995mm (14 reguliuojamų pozicijų kas 25mm)
• Itin lengvas: 480 g.

Maksimali galima apkrova – 130kg

Kaina nurodyta 1 vnt.

Jei reikalingas papildomas antgalis ar  susidėvėjusį  reikia keisti nauju rekomenduojame rinktis: Antgalis FDI

Apie tai,kaip pasirinkti ramentus, sureguliuoti tinkamą aukštį, bei lipti laiptais skaitykite: https://www.pesplanus.lt/ramentai-kaip-juos-pasirinkti

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).