Ortopedijos ir Kineziterapijos centre Pes Planus grupiniai kineziterapiniai užsiėmimai atliekami pagal specialiai sudarytas pratimų programas, kurios yra nuolat atnaujinamos bei pritaikomos individualiai atsižvelgiant į susidariusią grupę, prižiūrint specialisto kineziterapeuto. Užsiėmimai puikiai tinka pradedantiems sportuot, dirbantiems sėdimą ar stovimą darbą bei siekiantiems pagerinti savo fizinę būklę.

Užsiėmimo trukmė – 50 min., dirbame nedidelėje iki 8 asmenų grupėje su nuolatine kvalifikuoto kineziterapeuto priežiūra.

Grupinių užsiėmimų metu mokysimės pajusti ir kontroliuoti savo kūną, sieksime sustiprinti giliuosius bei paviršinius raumenis, ištempti ir atpalaiduoti sutrumpėjusias raumenų grandis, lavinti pusiausvyrą, koordinaciją bei mažinti raumeninį disbalansą kūne.

Grupinių užsiėmimų tipai:

- LAIKYSENOS GERINIMAS vaikams / paaugliams

- PĖDŲ MANKŠTA vaikams / paaugliams

- KINEZITERAPINĖ MANKŠTA suaugusiems

- KŪNO MOBILUMO MANKŠTA suaugusiems

- VISO KŪNO STIPRINIMO TRENIRUOTĖ suaugusiems

 

 Grupinės kineziterapijos užsiėmimo kaina: 10 €,  užsiėmimo trukmė: 1 valanda.

*Būtina išankstinė registracija žemiau pateiktoje formoje arba telefonu: +370 685 60010

 Registracijos forma: https://forms.gle/ibH6UMmrGjrsf2d77

*Vaikus ir jaunuolius iki 18 metų prašome atvykti kartu su tėvais ar kitais suaugusiais asmenimis.

 Grupinės kineziterapijos užsiėmimai yra nauja paslauga, šiuo metu renkame grupes į artimiausius užsiėmimus, todėl siekiame prisitaikyti prie jums patogiausio laiko – laiką žymėkite registracijos formoje. Iki pasimatymo! wink

Prieš pradedant grupinius užsiėmimus rekomenduojame apsilankyti individualioje kineziterapeuto konsultacijoje, registruotis galite numeriu: +370 685 60010