Juosmens įtvaras Vertebradyn - Senso
Prekės kodas: 07145
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • juosmeninės stuburo dalies skausmas; • raumenų disbalansas; • radikulopatijos; • susiaurėjęs juosmeninės stuburo dalies kanalas; • prevencinis stabilizavimas.
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu T.Ševčenkos g. 16H, Vilnius.
Visi patiekti laukeliai formoje bus naudojami suasmeninto pasiūlymo paruošimui.
Kaina:
132.00€

Tai aukštos kokybės, anatomiškai išformuotas, puikiai prie kūno priglundantis  juosmens įtvaras. Juosmeninėje dalyje yra integruoti metaliniai sutvirtinimai, kurie stabilizuoja juosmeninę nugaros dalį, sumažina juosmeninę lordozę bei palengvina juosmeninės nugaros dalies raumenų darbą. Integruota silikoninė pagalvėlė judesio metu puikiai prisitaiko ir atlieka mikro masažą. Iš elastinės kvepuojančios medžiagos pagamintas įtvaras tvirtinamas velcro juostų pagalba, todėl naudojimas yra nesudėtingas ir patogus.

Dydis XS S M L XL XXL
Apimtis per juosmenį (cm) 70-80 80-90 90-100 100-110 110-120 120-130

 

 

 

Nugaros (stuburo) įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Nugaros (stuburo) įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus