Čiurnos įtvaras Malleodyn S3
Prekės kodas: 07841
Gamintojas: SPORLASTIC (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Karantino laikotarpiu galimas vėlavimas.
Rekomenduojama: •konservatyvus / pooperacinis gydymas,• visos indikacijos reikalaujančios stabilizuoti ar apriboti kulkšnies judėjimą ir keisti imobilizacijos lygį, • ūminių sąnario kapsulių raiščių nestabilumas ir plyšimas, • kulnakaulio pakrypimo prevencija, • lėtinis čiurnos sąnario kapsulės raiščių nestabilumas,• sąnario kapsulės trauma, •čiurnos sąnario raiščių patempimas,• raiščių nestabilumo prevencija.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

Čiurnos sąnarys ypatingai dažnai susiduria su didele apkrova. Tai gali sukelti ūminius sužalojimus ir lėtinę perkrovą čiurnos sąnariui, raiščių, sausgyslių, kaulų ir sąnario kapsulės sutrikimus, ypač sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Naudojant įtvarą pradedamas ankstyvas funkcinis, į rekalingą fazę orientuotas gydymo procesas.

Inovatyvus čiurnos sąnario įtvaras skirtas dinamiškai imobilizacijai. Išardomos įtvaro detalės gali būti lengvai pritaikomos įvairiems traumos etapams. Ūmios fazės metu, įtvaras stabilizuoja, atpalaiduoja ir šaldo čiurną, remiantis RICE principu (R (rest) – poilsis, I (ice) – šaldymas, C (compression) – kompresija, E (elevation) – pakėlimas).
Dėl lankščių sutvirtinimų, kuriuos galima lengvai išimti, įtvaras puikiai tinka naudoti  ir  pakartotinės traumos prevencijai.

 Pasirinkite dešinei ar kairei kojai reikalingas įtvaras.

Įtvaro dydis 1 2
Avimas batų dydis 35-40 41-47

Kojos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kojos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).