Čiurnos įtvaras
Prekės kodas: AB_2340
Gamintojas: MEDIROYAL (Švedija)
Rekomenduojama: • lėtinis čiurnos sąnario nestabilumas; • raiščių patempimas / plyšimas; • išorinio ir /ar vidinio kulkšnelio lūžis; • pooperacinis gydymas; • reabilitacijos metu; • traumų prevencija.
Kaina:
38.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Tai modernaus dizaino čiurnos įtvaras savo sudėtyje turintis viskoelastinį paminkštinimą,  kuris suteikia  ne tik patogumo, bet ir puikiai sugeria spaudimą. Du šoniniai sutvirtinimai užtikrina įtvaro stabilumą, o viskoelastinė medžiaga  pasižymi amortizacinėmis savybėmis ir tinimo mažinimu. Dėl patogių horizontalių dviejų tvirtinimo dirželių šis įtvaras puikiai tinka tiek sunkių traumų atvejais, tiek ir reabilitaciniu periodu. Įtvaras gali būti naudojamas ir kairei, ir dešinei kojai.

Dydis Universalus

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Prekes galima įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A arba užsisakyti norimas prekes internetu, kurias pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus)

Įtvarai internetu gali būti įsigijami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės. Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur!