Elastinis čiurnos įtvaras MOVE PRO
Prekės kodas: OM59501
Gamintojas: Omnimed (Šveicarija)
Rekomenduojama: • čiurnos raumenų patempimas; • uždegimas; • sąnario nestabilumas; • artrozė; • traumų profilaktika
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Elastinis, orui laidus čiurnos įtvaras pagamintas iš anatomiškai išmegztos elastinės medžiagos optimaliai ir tolygiai apspaudžia ir lengvai sutvirtina čiurnos sąnarį, aktyvina kraujotaką ir gerina limfos nutekėjimą, dėl to mažėja skausmas ir yra skatinamas gyjimo procesas. Papildomai integruotos silikoninės pagalvėlės suteikia masažinį efektą. Įtvaras ypatingai plonas, todėl dėvint nepastebimas po drabužiais ir yra patogus dėvėti sporto metu.

Dydis S M L XL
Čiurnos apimtis (cm) 19-21.5 21.5-24 24-26.5 26.5-29.5

 

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

 Prekes galima įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A arba užsisakyti norimas prekes internetu, kurias pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus)

 

Įtvarai internetu gali būti įsigijami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės. Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur!