Kelio girnelės įtvaras Comfort
Prekės kodas: 40202
Gamintojas: Orthoteh (Bulgarija)
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
Rekomenduojama: • kelio skausmai; • patelofemoralinė ar šlaunies girnelės artrozė; • girnelės chondropatija; • Šlaterio liga; • pooperacinis / potrauminis reabilitacinis periodas; • keturgalvio raumens parezė; • raumenų distrofija.
Kaina:
22.00€
Kiekis:
+ -

Orui pralaidus įtvaras (juostelė) gerai prisitaiko prie kelio sąnario ir palaiko girnelę reikiamoje padėtyje. Įtvare integruota papildoma silikoninė, anatomiškai išformuota pagalvėlė, stimuliuojanti ir suteikianti infrapateliarinį spaudimą, dėl kurio yra malšinamas skausmas. Taip pat svarbu pabrėžti, kad yra sustiprinama kelio sąnario koordinacija ir neuroraumeninė reguliacija. Įtvaras lengvai reguliuojamas velcro juostelės pagalba, todėl jį labai parasta užsidėti, judesių metu jis neslydinėja ir išlieka vietoje.

  

Dydis Universalus (apimtis po girnele 27- 45 cm)

Kojos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kojos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).