Kelio įtvaras Protect Active su šoniniais metaliniais sutvirtinimais
Prekės kodas: TB85912
Gamintojas: OMNIMED (Šveicarija)
Rekomenduojama: • menisko plyšimas; • kelio sąnario raiščių bei sausgyslių patempimas; • kelio sąnario nestabilumas; • artrozė; • po kelio sąnario ar menisko operacijų.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šis kelio įtvaras pagamintas naudojant elastinę, orui pralaidžią medžiagą, puikiai sugeria drėgmę ir labai greitai ją išgarina, tad yra itin malonus dėvėti prie kūno. Papildomai integruoti metaliniai lankstai stipriai stabilizuoja kelio sąnarį iš šonų, o įtvaro viršuje ir apačioje esančios juostos puikiai fiksuoja įtvarą ir neleidžia jam nusmukti. Dėvint šį įtvarą išvengiama nereikalingų, traumuojančių sąnario judesių, todėl yra skatinamas gyjimas ir mažinamas skausmas. Įtvaras tinka dešinei ir kairei pusei.

Dydis XS S M L XL
Apimtis per kelį (cm 25-30 27-35 32-40 37-45 42-50

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).