Apvyniojamas kelio įtvaras SRX
Prekės kodas: SRX856
Gamintojas: Mediroyal (Švedija)
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
Rekomenduojama: • nedidelis kelio sąnario nestabilumas; • kelio sąnario skausmas; • artritas / artrozė; • raumenų uždegimas ar patempimas; • sąnario sumušimas; • konservatyvus / pooperacinis gydymas.
Dydis
1
Kaina:
Kiekis:
+ -

Kelio įtvaras su integruotais lanksčiais šoniniais  sutvirtinimais, optimaliai apspaudžia ir sutvirtina kelio sąnarį. Velcro juostos įtvaro viršutinėje ir apatinėje dalyje apjuosia šlaunį ir blauzdą ,neleidžia įtvarui smukti ir yra lengvai pritakomas esant didesnėms  nei įprastai šlaunims ar blauzdoms. Apvyniojamas įtvaras ypatingai patogus tuomet, kada yra sudėtinga susilenkti ar vyresnio amžiaus pacientams.

Neorpeninis kelio įtvaras pagamintas iš 3mm Neptune medžiagos pasižymi elastingumu, gera šilumos izoliacija, bei vidutinio laipsnio imobilizavimu.

Dydis 1 2
Kelio apimtis cm 29-38 38-52

Švedijos bendrovė „ Mediroyal“ sukūrė gaminių liniją SRX ® , kuri atitinka visus šiuolaikinius klientų reikalavimus  ir apima  naujausius medicinos ir reabilitacijos pasiekimus, ypatingą dėmesį skiriant naudotojo patogumui kasdienio  dėvėjimo  metu. Naujoji SRX® linija pirmiausia skirta aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems vartotojams.  SRX® medžiaga buvo sukurta iš CR putų, kurios viršutiniame paviršiuje laminuotos suspaudžiamuoju audiniu, kuris taip pat ir  žymiai pagerina kiekvieno gaminio vizualinį vaizdą. Vidinė pusė laminuota specialiai sukurta hidrodinamine, patogia ir greitai džiūstančia Neptune™ tekstilės medžiaga, kuri užtikrina elastingumą, apspaudimą bei puikiai izoliuoja šilumą. Todėl iš šių aukščiau išvardintų medžiagų pagaminti įtvarai ypatingai yra rekomenduojami  esant uždegiminiams procesams, po traumų ar reabilitaciniu periodu.

Kojos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kojos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).