MVS masažinis volas Mambo Max 3 in 1

MVS masažinis volas Mambo Max 3 in 1
Rekomenduojama:
  • Kraujo cirkuliacijos gerinimui
  • Raumenų atpalaidavimui bei masažui
  • Pilatesui
  • Po intensyvių treniruočių
MVS (Belgija)
04-050301
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

66,00 €

Volas „Mambo Max 3-in-1“ sujungia 3 skirtingus volelius vienoje pakuotėje. Dėl savo lygaus paviršiaus, išorinė dalis puikiai tinka paviršiniam masažui. Antroji dalis turi išformuotus griovelius, kurie naudojami gilesniam masažui atlikti ir didesniam spaudimui pasiekti. Su vidine masažine lazdele stipriau spausti skaudančius, įsitempusius raumenis, taip pagerinant raumens ir aplinkinių audinių kraujotaką ir raumenų atsistatymo laiką.

 

Volo dalių išmatavimai:

Išorinė dalis: ilgis 46cm; skersmuo 15cm.

Vidurinė dalis: ilgis 46cm; skersmuo 10cm.

Vidinė dalis: ilgis 46cm; skersmuo 4cm.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).