Minkštas tarpupirštis su žiedu

Minkštas tarpupirštis su žiedu
Rekomenduojama:
  • Hallux valgus kojos nykščio deformacija
  • nuospaudos
  • po Hallux Valgus deformacijos  operacinio gydymo.
Svorto (Čekija)
140/M
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

9,00 €

Minkštas silikoninis pirštų skirtukas su žiedu yra naudojamas sumažinti Hallux valgus sukeliamiems skausmams ir diskomfortui. Hallux valgus– tai pėdos pirmo piršto iškrypimas. Didėjant šiai pėdos deformacijai susidaro skausminga kaulinė išauga (egzostozė), nuospauda. Vėliau skausmas progresuoja, pirštas dar labiau krypsta į išorę, dažnai deformuodamas kitų pirštų sąnarius. Šio skirtuko dėka pirmas ir antras pirštai yra atskiriami ir yra užkertamas kelias  kojos nykščio krypimui. Taip sumažinama MTP sąnariui tenkati apkrova, malšinamas skausmas bei yra išvengiama tolimesnių sąnario deformacijų.  Skirtukas yra labai patogus ir paprastas naudoti.

 Pakuotėje yra 2 vnt.

Informuojame, kad šios prekės higienos sumetimais grąžinti negalima.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).