Šlaunies įtvaras

Šlaunies įtvaras
Rekomenduojama:
  • šlaunies raumenų patempimas
  • šlaunies raumenų plyšimas
  • uždegimas
  • traumų profilaktika
Mediroyal (Švedija)
8060/XXL
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

31,00 €

Įtvaras pagamintas naudojant Neo Tex neopreną, todėl yra ypač elastingas, nevaržo judesių, puikiai sugeria drėgmę ir labai greitai ją išgarina. Įtvaras reguliuojamas viršutinėje dalyje esančios velcro juostos pagalba, tad jo naudojimas yra nesudėtingas ir patogus. Tinka tiek dešinei, tiek kairei pusei.

Dydis

S

M

L

XL

XXL

Šlaunies apimtis(cm)

48-50

50-52

52-54

54-56

56-60

Šlaunies įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Šlaunies įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).