Vidpadžiai vaikščiojimui, šiaurietiškam ėjimui, bėgimui
Prekės kodas: 987624-000
Gamintojas: Schein (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas
Rekomenduojama: • sportiniam ėjimui • šiaurietiškam ėjimui • ilgoms kelionėms • bėgimui
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

Ilgai einant, ypač nelygiais ir nestabiliais paviršiais, atsiranda varginančios nuospaudos,  pritrynimai, o įveikus tam tikrą atstumą pradeda mausti ir pėdas, jaučiamas skausmas ties kulnais ir priekine pėdų dalimi. Taip nutinka dėl to, kad pėdos patiria neįprastą krūvį, pado fascija įsitempia, pradeda prasčiau amortizuoti, pakinta natūralūs atramos taškai ir visa tai sąlygoja nemalonių pojūčių atsiradimą krūvio metu ar net ramybės būsenoje. Taip pat padidėja čiurnos nestabilumas, kuris padidina riziką atsirasti čiurnos raiščių patempimams. Dėl visų išvardintų priežasčių labai svarbu, kad krūvis tenkantis jūsų pėdoms būtų paskirstomas tinkamai ir kad pėdos visą laiką būtų taisyklingoje padėtyje, ką šiuo atveju suteikti gali būtent ortopediniai vidpadžiai.
NovaPED vidpadžiai pasižymi smūgių absorbcijos savybėmis. Vidpadžių konstrukcija palaiko pėdos skliautus, suteikia natūralią atramą, sumažina pėdų apkrovas, užtikrina čiurnos stabilumą ir užkerta kelią raumenų sistemos žalai. Ilgų kelionių ar žygių metu dėvėdami vidpadžius, apsaugosite pėdas nuo pervargimo, suteiksite joms tinkamą amortizaciją ir tokiu būdu išvengsite didesnių problemų bei papildomo diskomforto. Šie vidpadžiai taip pat tinkami mėgėjiškam ir sportiniam bėgimui.

Informacija: 
Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato ir pagal jį apkirpti įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14APirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).