Čiurnos įtvaras Fibulo Tape

Čiurnos įtvaras Fibulo Tape
Rekomenduojama:
  • esant čiurnos raiščių ar sausgyslių patempimui
  • artrozei
  • čiurnos sąnario nestabilumui
  • degeneraciniams raiščių pakenkimams
  • pooperaciniam gydymui
  • kaip profilaktinė priemonė.
07073-1/2
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

97,00 €

Anatomiškai išformuotas įtvaras su papildomomis stabilizavimo juostomis fiksuojančiomis čiurnos sąnarį aštuoniukės principu, imobilizuoja čiurną taip tvirtai, lyg ji būtų suteipuota. Taip pat šio įtvaro sudėtyje ties lateraline kulkšnimi yra integruota neelastinė juostelė, kuri suteikia papildomą fiksaciją, tad tikimybė patirti čiurnos šoninių raiščių traumą išlieka visai maža. Įtvaro kompresija aktyvina kraujotaką, pagerėja limfodrenažas, todėl mažėja skausmas ir tinimas. Silikoninės pelotės pagerina propriorecepciją. Sutvirtinimo juostos krūvio metu praktiškai nesitampo, tad įtvaras itin naudingas siekiant išvengti įvairių čiurnos traumų sporto metu. Įtvaras patogus dėvėti visą dieną, nevaržo judesių, nesudaro raukšlių ir neslysta, lengvai užsideda. 

 

Dydis

1

2

3

4

5

Čiurnos apimtis (cm)

iki 19

19-21

21-23

23-25

25-27

 KAIP IŠSIMATUOTI ČIURNOS APIMTĮ IR UŽSIDĖTI ĮTVARĄ ŽIŪRĖKITE  VIDEO:

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).