Grįžti į prekių sąrašą

Piršto įtvaras PIP sąnario tiesinimui

Piršto įtvaras PIP sąnario tiesinimui
Rekomenduojama:
  • PIP sąnario tiesimo amplitudei didinimas
  • DIP sąnario tiesimo amplitudės didinimas
DeRoyal (JAV)
504
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

 Šis įtvaras daugiausiai naudojamas proksimalinio tarpfalanginio (PIP) sąnario tiesimo amplitudės didinimui.  Mažesni šio įtvaro dydžiai gali būti naudojami ir distalinio tarpfalanginio sąnario (DIP) tiesinimui. PIP sąnarį sulenkus 15 laipsnių kampu, jį veikianti jėga apytiksliai lygi 2,3 N. Šis įtvaras neturi įtakos metakarpofalanginio (MCP) sąnario judesiams.

 

Piršto įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Piršto įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).