Gydomasis - klasikinis masažas

Gydomasis - klasikinis masažas yra vienas populiariausių masažo metodų visame pasaulyje, pasižymintis lėtais, slystančiais judesiais, kurie padeda stumti kraują atgal, širdies link. Masažo metu yra nuraminama nervų sistema, atpalaiduojami įsitempę raumenys bei gerinama audinių medžiagų apykaita ir mažinamas nuovargis.

Gydomasis pėdų masažas

Pėdos padeda mums stovėti, vaikščioti, bėgioti bei atlikti įvairias kasdienines veiklas, tai tiesiogine prasme yra mūsų pamatas ant kurio stovime. Negydomos pėdų problemos, tokios kaip plokščiapėdystė ar iššokęs kauliukas, gali potencialiai sukelti įvairias stresines reakcijas mūsų organizme, iššaukiant skausmus ir nereikalingus nusiskundimus, tokius kaip antkaulio uždegimus, papildomas problemas keliuose, klubuose ar net nugaroje. Gydomojo pėdų masažo terapija padės efektyviai gydyti įvairias pėdų problemas, gerinant kraujotaką ir atpalaiduojant vidinius, pėdoje esančius audinius.

Giliųjų audinių masažas

 Giliųjų audinių masažo technika yra pasitelkiama griaučių raumenų sistemos problemoms gydyti. Masažo metu specialistas taiko nuolatinį spaudimą, atlikdamas lėtus, gilius judesius, taip stengiantis pasiekti giliau esančius raumenis ir jungiamojo audinio sluoksnius. Būtent dėl šios priežasties giliųjų raumenų masažas dažnai rekomenduojamas žmonėms, kenčiantiems nuo raumenų skausmo ir nuovargio. Ši masažo metodika skatina kraujotaką, taip siekiant atpalaiduoti raumenis ir susidariusius skausmingus taškus, dar kitaip vadinamais trigeriniais taškais.

Sportinis masažas

Sportinis masažas tai masažo technika, padėsianti atpalaiduoti įsitempusius raumenis, pagerinti kraujotaką bei aktyvuoti norimus raumenis. Sportinio masažo metu yra palaikomas greitas tempas ir atliekamos tempimo bei suspaudimo judesių kombinacijos. Masažo metu specialistas taiko įvairias giliųjų raumenų masažo technikas, apimančias trynimo, maigymo, spaudimo, vibracijos ar kitus, specialius sportinio masažo metodus. Šiuo masažu efektyviai gerinamas fizinis našumas, savijauta bei bendra žmogaus fizinė būklė.

Raumenų funkcijos tyrimas (TMG)

Kas yra TMG (tensiomiografija)?  – tai neinvazinis, neskausmingas, greitas ir tikslus ištyrimo metodas, kurio metu TMG S2 aparatu testuojamos paciento raumenų susitraukimo savybės. Analizuojant TMG tyrimo rezultatus įvertinama raumenų būklė, jų susitraukimo greitis, tonusas, nuovargis, nusilpimas, įtampa, asimetrija ir kitos savybės susijusios su paviršiniais raumenimis. Dėl gaunamų tikslių rezultatų, išsiaiškinus silpnąsias kūno vietas galima nustatyti paciento traumų riziką, parengti efektyvų pratimų planą ar siekiant geresnių rezultatų esamą planą koreguoti ir tobulinti.

Limfodrenažo aparatinis masažas

Limfodrenažinis masažas atliekamas   „BTL-6000 LYMPHASTIM TOPLINE“ aparatu - tai efektyvus būdas kovoti su celiulitu, suaktyvinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, sumažinti kojų patinimus bei reguliariai atliekant išvengti venų varikozės, kojų nuolatinio tinimo, nuovargio ar išvengti celiulito susidarymo. 

Kineziterapinis ištyrimas vaikams ir suaugusiems

Kineziterapinis ištyrimas rekomenduojamas ne tik pradedantiems sportuoti ar esant judamojo atramos aparato sutrikimams /skausmams, tačiau ir norintiems pažinti savo fizines galimybes ar esantį raumeninį disbalansą kūne, atsiradusį reguliariai sportuojant.

Podologija - pėdų priežiūra

Podologija – tai profesionalus - kompleksinis metodas profilaktinei pėdų priežiūrai ir gydymui, padėsiantis išvengti ar išgydyti kojų nagų ar pėdų išorines ligas sukeliančias diskomfortą ir skausmus.

Podologas padės išspręsti kojų nagų bei pėdų problemas pasitelkiant moderniausiomis metodikomis bei profesionaliais prietaisais.

Групповая кинезитерапия

В ортопедическом и кинезитерапевтическом центре Pes Planus групповые занятия кинезитерапией проводятся по специально разработанным программам упражнений, которые постоянно обновляются и адаптируются индивидуально в зависимости от размера

Viso kūno stiprinimo treniruotė suaugusiems

 Viso kūno stiprinimo treniruotę rekomenduojame norintiems vidutinio/didelio intensyvumo fizinės veiklos, prižiūrimos kineziterapeuto, taip užtikrinant atliekamų pratimų efektyvumą, mažinant traumų rizikas bei gerinant bendrą fizinį pajėgumą.

Užsiėmimų metu pratimai parinkti įdarbina visa kūną, atliekant funkcinius, vienu metu kelias raumenų grupes įdarbinančius pratimus.

Kūno mobilumo mankšta suaugusiems

Didžiajai daliai žmonių dėl judėjimo stokos trūksta pakankamo mobilumo kūne. Sėdimas darbas, netaisyklinga laikysena ar traumos mažina sąnarių judrumą, todėl dažnai jaučiamės susikaustę, mažiau pajėgūs atlikti tam tikrus pratimus ar net kasdien naudojamus judesius. Riboti sąnarių judesiai bei sumažėjęs lankstumas padidina traumų tikimybę fizinėje ir kasdieninėje veikloje, turi įtakos atsiradusiems raumenų ir sąnarių skausmams. Siekiant išvengti ar pagerinti sąnarių judrumą,

Kineziterapinė mankšta suaugusiems

Ši mankšta skirta žmonėms, norintiems pagerinti savo fizinę būklę, pakoreguoti laikyseną, palaikyti fizinį aktyvumą ar skausmų prevencijai, puikiai tinka po individualių kineziterapijos užsiėmimų, pašalinus ar sumažinus ūmius skausmus, kaip palaikomoji profilaktinė priemonė, kad skausmai neatsinaujintų.

Pėdų mankšta vaikams / paaugliams

 Pėdas, galima apibūdinti, kaip mūsų laikysenos pamatą, jeigu pamatas bus netvirtas ar netaisyklingoje padėtyje, tikėtina, kad tai sukels problemų ir aukščiau esančiose struktūrose. Dėl netaisyklingos avalynės dėvėjimo, vis mažesnio vaikščiojimo basomis, taip pat ir dėl dangos ant kurios vaikštome (asfaltas, plytelės, parketas ir t.t.) ir fizinio aktyvumo stokos vis dažniau susiduriama su pėdų problemomis, pėdos tampa silpnos, disfunkcionalios, deformuotos bei skausmingos.

Laikysenos gerinimas vaikams / paaugliams

Pagrindinė žmogaus skeleto raumenų sistemos funkcija yra atraminė – skirta išlaikyti mūsų kūno padėtį įvairiose pozicijose, viena svarbiausių pozicijų yra vertikali – stovint. Žmogaus stovima padėtis yra kaip atraminis pagrindas bet kokiam judėjimui, tad stovėsena arba, kitaip, laikysena yra ypač svarbi kasdieninėje veikloje bei fizinio aktyvumo metu.

Individualios kineziterapijos paslaugos

Kas yra kineziterapija?
Tai gydymas judesiu, kurio metu palaikoma bei pagerinama fizinė būklė. Pagrindinis kineziterapijos privalumas – tai neinvazinis, nemedikamentinis gydymo metodas. Individualiai parinktų kineziterapijos metodikų ir pratimų pagalba galima pagerinti neuroraumeninės organizmo sistemos būklę, sumažinti ar pašalinti įvairius su šia sistema susijusius skausmus, o atliekant aktyvius judesius taip pat pastebima žymi nauda širdies, kraujagyslių sistemai bei emocinei būklei.

,,Pes Planus“ kineziterapijos modelis:

Kompiuterinis pėdų tyrimas nėščiosioms

Nėštumas – tai fiziologinis procesas, kurį lydi daugelis kaulų ir raumenų sistemos pokyčių, ypač nugaros ir apatinės galūnės srityje. Augant vaisiui kinta svorio centras, o nėštumo metu sintetinami hormonai skatina raiščių laisvumą ir sąnarių nestabilumą. Tokiu būdu organizmas ruošiasi vaisiaus gimimui, tačiau sintetinami hormonai nepaveikia išskirtinai tik dubens ir klubų srities – kartu paveikiami ir apatinės galūnės raiščiai. Dėl šios priežasties čiurnos ir pėdų sąnariai netenka stabilumo ir pėda ima keisti savo padėtį.

Pažastinių ir alkūninių ramentų nuoma

 Pažastinių ir alkūninių ramentų nuoma:

• Nuomos termino pradžia laikoma ta diena, kai yra pasirašoma nuomos sutartis ir ramentai yra perduodami Nuomininkui. Paskutine nuomos diena yra laikoma ta diena, kai Nuomininkas grąžina nuomojamą prekę į nuomos vietą. Jei ramentai grąžinama į nuomos vietą iki 12 valandos, praeita kalendorinė diena yra laikoma paskutine nuomos diena.

Pėdų, čiurnų, kelių ir stuburo būklės įvertinimas vaikams

Įvertinant pėdų, čiurnų, kelių ir stuburo būklę atliekamas stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimas. Jis aktualus visiems vaikams, tiek turintiems eisenos ar judėjimo sutrikimų, tiek ir norintiems pasitikrinti profilaktiškai.

Individualių įtvarų ir protezų gamyba

Įtemptas gyvenimo ritmas, skubėjimas, nepalankios aplinkos sąlygos kartais lemia neišvengiamas traumas. Dažnai tai būna lūžiai, patempimai. Tokiais atvejais sėkmingam gydymui ir reabilitacijai reikalingi įtvarai, o po itin rimtų traumų ar susirgimų prireikia protezo. Kiekvienas žmogus skirtingas, todėl neretai reikalingi individualūs ortopediniai įtvarai, gaminami specialisto –ortopedo techniko. Pagal individualų užsakymą pagamintas individualus ortopedinis įtvaras visiškai atitiks žmogaus sudėjimą, jo poreikius bei, žinoma, galimybes.

Individualių vidpadžių gamyba

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmas įtemptas ir labai dinamiškas, tai suponuoja, kad tikslinga atitinkamai rūpintis savo pėdomis. Stovimas darbas, nuolatinis skubėjimas ir panašūs veiksniai lemia, kad skundžiamės pėdų skausmais arba girdime tokius nusiskundimus iš aplinkinių. Taigi, jei norite būti sveiki, aktyvūs ir puikiai jaustis, PES PLANUS komanda rekomenduoja individualius vidpadžius.

Kонсультация ортопедa-травматолоga

Стремительный ритм жизни неуклонно влияет и на повседневную жизнь каждого человека, а при нарушении определенных функций рук, ног или др. ощущается значительный дискомфорт при движении.
Если вы страдаете от недомогания, связанного с конечностями, затрагивающего их полностью или частично, а также при их утрате во время несчастного случая мы рекомендуем обратиться к профессиональным медикам.

Установка разницы длины ног

Google translate for test !!!

Около 50-70% людей ноги имеют разную длину. За несколько миллиметров разницы в длине ног больше, чем 1 см, может привести к боли в спине, ограничение лодыжки, колена и бедра движений. В результате, в конечном счете, может быть изогнут назад, привести к связочного и мышечной слабости, и что - увеличивает риск травм опорно-двигательного аппарата. Если вы заметили, даже малейшее движение дискомфорта отчетливо видна разницу в ноге длина может прийти к Pes Planus «ортопедическому центр, где профессиональные ортопеды выполняют измерение длины ног. Эта проблема не будет мешать ежедневно наслаждаться хорошим здоровьем, чтобы проверить и, если использовать специальные ортопедические инструменты.

 

Individualus bėgimo batelių įvertinimas

Tiek profesionaliems sportininkams, tiek ketinantiems pradėti sportuoti rekomenduojame atlikti profesionalius tyrimus, kurie padės parinkti individualiai Jums tinkamą sportinę avalynę ir apsaugos Jūsų pėdas nuo rimtų traumų.