Grįžti į prekių sąrašą

Kamuolys mankštai

Kamuolys mankštai
Rekomenduojama:
  • nugaros raumenų stiprinimas
  • sąnarių mobilumo didinimas
  • laikysenos korekcija
  • sveikatą ir fizinio koordinavimo gerinimas
  • nėščiųjų bei kūdikių mankštai.
03-5057
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

21,00 €

 Kamuolys skirtas naudoti tiek sportui, tiek reabilitacijai. Saugus naudoti, nes yra apsaugotas nuo staigaus oro išėjimo pradūrus kamuolį.
Kamuolį galima panaudoti:
1. Liemens raumenims stiprinti ir stabilizuoti (rekomenduojama norint išvengti apatinės nugaros dalies skausmų, laikysenos pakitimų profilaktikai ar laikysenos koregavimui).
2. Tempimo pratimams atlikti (rekomenduojama norint išvengti raumens sutrumpėjimo, raumenų įtampos bei judesių amplitudės palaikymui ar gerinimui).
3. Pusiausvyros lavinimui.
4. Nėščiųjų ir kūdikių mankštoms.
5. Esant sėdimam darbui, galima kamuolį naudoti vietoje kėdės ( pradėti rekomenduojame nuo 10-15 min laipsniškai didinant laiko tarpą, bet ne daugiau nei 3 valandas per dieną, kad išvengtumėme raumenų persitempimo, nuovargio). Sėdėjimas ant nestabilaus paviršiaus įjungia pilvo preso bei giliuosius nugaros raumenis į darbo rėžimą, dėl ko yra palaikoma tiesi nugaros padėtis, neleidžiama kūprintis. Tai padeda išvengti nugaros skausmo, neleidžiama nugaros bei pilvo preso raumenims atsipalaiduoti, taip išvengiama liemens raumenų disbalanso ir laikysenos pakitimų.

Kamuolio dydį rekomenduojame pasirinkti pagal ūgį:

Žmogaus ūgis (cm) iki 140  155-169 170-184 185-200 nuo 200
Kamuolio skersmuo (cm) 45 (geltonas)  55 (raudonas) 65 (žalias) 75 (mėlynas) 85 (pilkas)

Ar tinkamai pasirinktas kamuolio dydis? Atsisėdus ant kamuolio keliai turėtų sudaryti statų kampą. Jei keliai aukščiau už klubus, reiškia kad per mažas kamuolio dydis ar jis nepakankamai pripūstas, jei keliai žemiau už klubus, kamuolio dydis per didelis arba jis per daug pripūstas.

Kamuolys skirtas naudoti ant kieto, lygaus paviršiaus. Maksimali apkrova 150kg. Komplekte yra pompa kamuoliui pripūsti.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).