Valomoji / dezodoruojanti priemonė avalynei ir vidpadžiams PLANTICLEAN

Valomoji / dezodoruojanti priemonė avalynei ir vidpadžiams  PLANTICLEAN
Rekomenduojama:
  • avalynės ir vidpadžių higienos palaikymui.
DRT (Ispanija)
6125.
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

16,00 €

" Planticlean" – tai valomasis / dezodoruojantis produktas turintis antibakterinį poveikį. kuris   sumažina bakterijų kolonijas  net iki 99,9%. Ši priemonė   pašalina nemalonų avalynės ir vidpadžių  kvapą. Tai ispanų  kompanijos DRT sukurtas produktas  skirtas batams  gaivinti ir švarai palaikyti. 

Naudojimo instrukcija:

 Tris kartus papurškite tiesiai ant vidpadžio paviršiaus ir leiskit išdžiūti. Patartina  naudoti kas dieną.

Talpa: 100 ml

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).