Įtvaras juosmeniui

Įtvaras juosmeniui
Rekomenduojama:
  • juosmeninės dalies skausmas
  • nežymus stuburo nestabilumas
  • tarpslankstelinio disko pažeidimas
  • konservatyviam / pooperaciniam gydymui
03-5783
87,00 €
Išparduota

Anatomiškai išmegztas juosmens įtvaras  gerai priglunda ir yra labai patogus. Įtvaro kompresija stimuliuoja medžiagų apykaitą ir mažina raumenų įtampą, o tai maloniai nukrauna nugarą ir mažina skausmą. Keturi, įtvaro nugarinėje dalyje, esantys sustiprinimai suteikia papildomą stabilumą.  Korsetas puikiai imobilizuoja ir tuo pačiu leidžia aktyviai judėti.

Dydis 1 2 3 4 5 6
Juosmens apimtis (cm) 70-80 80-90 90-100 100-110 110-120 120-130

Įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).