Masažinis volas

Masažinis volas
Rekomenduojama:
  • nugaros raumenų atpalaidavimui
  • sumažėjusiam sąnarių mobilumui
  • dėl raumenų įtampos
  • kraujotakos gerinimui
  • giliųjų raumenų stiprinimui
  • pilatesui
  • bėgikams
  • po didelio fizinio krūvio.
03-8866
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

23,00 €

 Masažinis volas yra savimasažo terapijos priemonė skirta įsitempusių raumenų atpalaidavimui. Tinka įvairių raumenų grupių masažavimui.

Reguliaraus raumenų volavimo nauda:
1. Gerėja medžiagų ir dujų apykaita tarp audinio ir kraujagyslių.
2. Atpalaiduojami raumenų įtampos taškai, sumažinamas raumenų skausmas, sustingimas.
3. Atpalaiduotas raumuo tampa elastingesnis, todėl pagerėja judesio amplitudės, lankstumas.
4. Raumenų volavimas užtikrina greitesnį raumens atsistatymą po fizinio krūvio, tai reiškia mažesnį raumenų nuovargį, skausmą, sumažėjusią traumatizmo riziką.

Masažinis volas gali būti naudojamas, kaip mankštos priemonė. Panaudojant volą galimą atlikti įvairius juosmens stabilizavimo, pusiausvyros ir koordinacijos, tempimo pratimus. Taip pat masažinis volas yra neatsiejamas nuo bėgikų, kadangi puikiai atpalaiduoja kojų raumenis ir iliotibialinį raištį (ITB).

Volo matmenys: ilgis - 45 cm, skersmuo -15 cm. Maksimalus svoris 120 kg

 

 

  

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).