Batas su oro pagalvėmis

Batas su oro pagalvėmis
Rekomenduojama:
  • Achilo sausgyslės plyšimas
  • kulkšnelių lūžiai
  • distalinis šeivikaulio lūžis
  • poopeacinis gydymas
  • stiprus čiurnos raiščių ir minkštųjų audinių pažeidimas
  • čiurnos kaulų ir padikaulių lūžiai.
03-8583
103,00 €

Bate integruota pompa garantuoja lengvą oro pripūtimą / išleidimą ir nuoseklų suspaudimą. O oro pagalvės užtikrina čiurnos  sąnario saugumą ir stabilumą. Jose esantis slėgis suteikia optimalią kompresiją ir tinimo mažinimo efektą. Batas fiksuojamas velcro juostų pagalba, o esant poreikiui kojos pirštų apsauga gali būti reguliuojama ar visai nuimama.

Dydis S M L XL
Vidpadžio dydis (cm) 36-38 38-40 40-43 43-46

Pėdos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Pėdos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).