Kamuolys mankštai
Prekės kodas: 03-5059
Gamintojas: QMED (Lenkija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Karantino laikotarpiu galimas vėlavimas.
Rekomenduojama: • nugaros raumenų stiprinimas; • sąnarių mobilumo didinimas; • laikysenos korekcija; • sveikatą ir fizinio koordinavimo gerinimas; • nėščiųjų bei kūdikių mankštai.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

 

 

Kamuolys skirtas naudoti tiek sportui, tiek reabilitacijai. Saugus naudoti, nes yra apsaugotas nuo staigaus oro išėjimo pradūrus kamuolį.
Kamuolį galima panaudoti:
1. Liemens raumenims stiprinti ir stabilizuoti (rekomenduojama norint išvengti apatinės nugaros dalies skausmų, laikysenos pakitimų profilaktikai ar laikysenos koregavimui).
2. Tempimo pratimams atlikti (rekomenduojama norint išvengti raumens sutrumpėjimo, raumenų įtampos bei judesių amplitudės palaikymui ar gerinimui).
3. Pusiausvyros lavinimui.
4. Nėščiųjų ir kūdikių mankštoms.
5. Esant sėdimam darbui, galima kamuolį naudoti vietoje kėdės ( pradėti rekomenduojame nuo 10-15 min laipsniškai didinant laiko tarpą, bet ne daugiau nei 3 valandas per dieną, kad išvengtumėme raumenų persitempimo, nuovargio). Sėdėjimas ant nestabilaus paviršiaus įjungia pilvo preso bei giliuosius nugaros raumenis į darbo rėžimą, dėl ko yra palaikoma tiesi nugaros padėtis, neleidžiama kūprintis. Tai padeda išvengti nugaros skausmo, neleidžiama nugaros bei pilvo preso raumenims atsipalaiduoti, taip išvengiama liemens raumenų disbalanso ir laikysenos pakitimų.


Kamuolys skirtas naudoti ant kieto, lygaus paviršiaus. Maksimali apkrova 150kg. Komplekte yra pompa kamuoliui pripūsti.

Dydį rekomenduojame pasirinkti pagal ūgį:
1 dydis – nuo 155-169 cm
2 dydis – nuo 170-184 cm
3 dydis – nuo 185-200 cm
Ar tinkamai pasirinktas kamuolio dydis? atsisėdus ant kamuolio keliai turėtų sudaryti statų kampą. Jei keliai aukščiau už klubus, reiškia kad per mažas kamuolio dydis ar jis nepakankamai pripūstas, jei keliai žemiau už klubus, kamuolio dydis per didelis arba jis per daug pripūstas.

 

Dydis 1 2 3
Kamuolio skersmuo (cm)  55 (raudonas) 65 ( žalias) 75 ( mėlynas)

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).