Kineziterapeutas - gydomojo masažo specialistas Aidis

Susipažinkime:

 Kineziterapeutas Aidis nuo jaunų dienų augo su meile sportui ir aistra mokslui. Dar būdamas moksleivis įsitikino, kad sportas ir judėjimas beveik visais atvejais yra geriausia medicina, todėl savo žinias plėtoti nusprendė kineziterapijos studijose Šiaulių Valstybinėje kolegijoje įgydamas kineziterapeuto ir gydomojo masažo specialisto kvalifikacijas. Specialistas Aidis teigia, jog reabilitacijos ar profilaktikos procese svarbu apjungti kelias gydymo technikas, todėl integruojant kineziterapiją su gydomojo masažo metodikomis pacientai optimaliausius rezultatus dažnu atveju pasiekia per žymiai trumpesnį periodą.

Ortopedas-technologas Igoris

Susipažinkime:

Igoris – Pes Planus centro įkūrėjas, tai žmogus suburęs visą komandą, tačiau apart vadovo pozicijos Igoris yra geriau žinomas, kaip ortopedas-technologas- protezuotojas. Jau daugiau nei 20 metų sukaupta profesinė patirtis, leidžia spręsti aukšto sudėtingumo problemas bei profesionaliai parinkti ir kurti individualius gaminius atsižvelgiant į kliento lūkesčius.

Kineziterapeutas Emilis

Susipažinkime:

 ,,Ilgus metus praleidus profesionalaus krepšinio aikštelėje, būtent gydymas judesiu man padėjo įveikti įvairias skausmų priežastis ir tai leido suprasti kineziterapijos naudą net tik gydymo procese, bet ir kaip prevenciją norint išvengti traumų ar skausmų. Baigęs kineziterapijos

Kineziterapeutas Osvaldas

Susipažinkime:

Nuo jaunų dienų profesionaliu sportu užsiimantis Osvaldas siekė sutapatinti savo mėgstamą veiklą su profesija. Osvaldo aistra- kovos menai MMA (sporto šakos profesionalas 2021m. iškovojo laikinąjį pasaulio čempiono titulą). Tačiau Pes Planus centre Osvaldas žiniomis ir

Kineziterapeutė Jurgita

 Susipažinkime:

 ,,Visada save įsivaizdavau dirbant medicinos srityje, tačiau ir sportas užėmė nemažą dalį mano gyvenimo. Paauglystėje atradau aistrą profesionaliai lengvajai atletikai ir 200-400 m bėgimui. Todėl tik pradėjus domėtis Kineziterapijos sritimi gimė susižavėjimas šia profesija.